 鲜花( 26)  鸡蛋( 0)
|
这是4月份我替朋友买的时候给的价格。我自己是在3月份买的。5年和6年的已经卖完了。
: t+ Q0 I' z) O0 P1 c0 z$ C, ]* Y2 [7 V, M1 V
Following are our prices per pound:; W5 P( ?* v# S- G3 B) R! s
; m) }+ s; H7 l1 c) n
Ø 3-year old ginseng $32.50
& P# V6 t- }; i) L- _. dØ 4-year old ginseng $40
' x; i' H" W/ X$ `- V, V) }( RØ Ginseng root hairs $20
; Q2 I% s1 b$ {$ k. WØ 4-year slightly imperfect $26 (small but good quality)6 c; P0 i3 I3 }+ V8 ~& k
Ø Ginseng powder $40
3 n1 b3 d6 u; ? e0 h6 j1 u % o/ q) I! ]7 W
We have 3 spring specials - BUY 10 POUNDS AND SAVE…….9 [$ Z3 U7 ]7 J# @ k; j5 m
10 pounds of 3 year old ginseng $3001 E, y+ c% ^" A7 T! n- }( g2 R# X& ]
10 pounds of powder $300
6 T, R, G( ?& U7 u0 X: y/ n10 pounds of slightly imperfect 4-year old ginseng $230 7 ]+ T# v, k; ?% I
9 x- y0 ~4 A! d* k# J1 h* vIf 5 or more pounds of ginseng are ordered at one time, we will provide one pound of ginseng root hairs for free. |
|